| Nato: | 18-12-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2046438 |
| Microchip: | 380260101609762 |
| Madre: | NALA |
| Padre: | CHAYTON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | DEL ROSSO MATTEO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,03% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3490640335
|
![]() CHAYTONHD A ED 0COI: 25.10% |
![]() BLAD PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 28.75% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() LENYA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.64% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ESTER PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() NALAHD B ED 0COI: 24.40% |
![]() LUPO- -COI: 21.95% |
![]() EBRON- -COI: 19.91% |
![]() Perkun z PeronowkiHD B ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() UNDRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 22.57% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
BIANCA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.82% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 21.87% |
![]() EGON- -COI: 20.91% |
INDIO- -COI: 25.09% |
||
ZARA- -COI: 19.77% |
||||
![]() ARISKA- -COI: 23.43% |
GAR- -COI: 18.99% |
|||
SIRIA- -COI: 21.91% |
||||
![]() ZANNA JHD B ED 0COI: 22.29% |
![]() WOLFHD A ED 0COI: 27.23% |
![]() DOOR PASSO DEL LUPO- -COI: 23.77% |
AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BAGHEERA- -COI: 19.05% |
Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
|||
TWINTWER PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
||||
![]() ZANNA BIANCAHD A -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
ATOS- -COI: 21.22% |
||
LUNA- -COI: 16.58% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MASSIMO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHAYTON | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| BLAD PASSO DEL LUPO | 2 | 8.5 | 17 | 4 (23.53%) | 75% | - | - | - | 25% |
| CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 15 | 7.67 | 115 | 26 (22.61%) | 65.38% | 30.77% | 3.85% | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MASSIMO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHAYTON | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLAD PASSO DEL LUPO | 17 | 58.82% | 41.18% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 115 | 44.35% | 55.65% | 5.88% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | CNAYTUK PASSO DEL LUPO | 0,84718% | 15.625 | 23,88% | 115 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 16.40625 | 23,85% | 184 |
| 6 | ♂ 4,5,5 - ♀ 6,7,7 | CUTT | 0,63457% | 15.625 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,21322% | 7.8125 | 18,59% | 57 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,6,7 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,31487% | 10.15625 | 20,03% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 10.15625 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,05339% | 3.90625 | 13,15% | 15 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Aron Malý Bysterec | 0,05741% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | CLOVER | 0,11103% | 4.6875 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Dyk Věrný | 0,05454% | 5.46875 | 18,64% | 48 |
| COI TOTALE: | 3,54535% |