| Born: | 18-10-2009 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO10124457 |
| Microchip: | 380260040063371 |
| Mother: | ARIMMINUM FARYEMINENCE |
| Father: | Ajax od Tištínského potoka |
| Breeder: | - |
| Owner: | TREU ROBERTA |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BABUSHKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM FARYEMINENCE | 4 | 7.5 | 30 | 10 (33.33%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 5 | 3.6 | 18 | 6 (33.33%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BABUSHKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM FARYEMINENCE | 30 | 53.33% | 46.67% | 6.25% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6 | Aba Vopa CS | 0,32531% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 6.25 | 4,64% | 60 |
| 25 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,61035% | 25.78125 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 8.59375 | 10,65% | 33 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 9.375 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 5.46875 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 5,08507% |