| Nacido: | 05-08-2019 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | LO19185538 |
| Microchip: | 380260140184254 |
| Madre: | NYMERIA DI KORAK |
| Padre: | BRAHMA |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.41 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() BRAHMA- -COI: 22.66% |
![]() HORUS- -COI: 20.79% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() MAYA- -COI: 21.64% |
![]() ARIMMINUM WAHOTSHD A ED 1COI: 19.60% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() MAYA- -COI: 22.16% |
![]() GAWROSH PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.25% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() NORAHD A -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() NYMERIA DI KORAK- -COI: 24.11% |
![]() ARGO- -COI: 21.27% |
![]() DAEMON- -COI: 40.89% |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
FOGAR- -COI: 21.19% |
CLODETTE- -COI: 24.21% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
FOGAR- -COI: 21.19% |
|||
CLODETTE- -COI: 24.21% |
||||
![]() HOPEHD A ED 0COI: 25.15% |
![]() CLOVER PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
||
AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
||||
![]() NENE'- -COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRAHMA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| HORUS | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 11 | 4.55 | 50 | 12 (24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BRAHMA | 4 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HORUS | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 50 | 58% | 42% | - | 9.52% | - | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 5,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,77984% | 12.5 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Johanka z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 18 |
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 6,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 6 | ♂ 4 - ♀ 6,6,7,7,7 | CUTT | 0,74033% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | NIA | 0,20754% | 6.25 | 21,29% | 26 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | ARIMMINUM LAST NAVARRE | 0,20936% | 6.25 | 20,19% | 56 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,05554% | 7.03125 | 17,11% | 60 |
| 6 | ♂ 5,5,7 - ♀ 7,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,27378% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,27757% | 7.03125 | 18,51% | 30 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Dyk Věrný | 0,16362% | 5.46875 | 18,64% | 48 |
| COI TOTAL: | 3,37067% |