| Dátum narodenia: | 23-03-2019 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO1993165 |
| Mikročip: | 380260043699003 |
| Matka: | ZANNA BIANCA |
| Otec: | EGON |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,69% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() EGON- -COI: 25.05% |
![]() WOTANHD A ED 0COI: 24.16% |
![]() LEONIDA- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() HELLY PASSO DEL LUPO- -COI: 23.71% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() EDA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() WILKAHD B ED 0COI: 21.88% |
![]() PRISKO PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.82% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() SIOUX PASSO DEL LUPOHD A -COI: 21.43% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() EFRIE VILLA ANDREI- -COI: 26.53% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() QUINNY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ZANNA BIANCA- -COI: 21.10% |
![]() EGON- -COI: 45.56% |
![]() ARES- -COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ZORA- -COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 20.91% |
![]() EZECHIELE- -COI: 21.60% |
![]() THORHD B ED 0COI: 21.51% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|
ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
||||
![]() NUBEHD A -COI: 19.45% |
Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
|||
RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
||||
![]() AIVA- -COI: 20.09% |
![]() BENNY- -COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() SHILA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.12% |
Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
|||
Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANNA BIANCA | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| AKIRA | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | - | - | - | - | - |
| AIVA | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| SHILA PASSO DEL LUPO | 3 | 8.67 | 26 | 1 (3.85%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 6 | 3.33 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DANKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANNA BIANCA | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AKIRA | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIVA | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SHILA PASSO DEL LUPO | 26 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona spod Ďumbiera | 20 | 50% | 50% | - | 10% | - | 62 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | ELROY PASSO DEL LUPO | 1,76443% | 18.75 | 25,97% | 30 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Will Passo del Lupo z Molu Es | 0,40058% | 9.375 | 18,15% | 278 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ATROX | 0,45183% | 9.375 | 27,79% | 24 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ANYANKA | 0,40707% | 9.375 | 21,03% | 32 |
| 7 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5,6,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,08983% | 17.1875 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,21356% | 9.375 | 13,15% | 15 |
| 8 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7,7 | CLOVER | 0,33309% | 11.71875 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,05397% | 7.03125 | 16,29% | 81 |
| CELKOVÝ COI: | 4,71435% |