| Nato: | 08-01-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1962351 |
| Microchip: | 380260043697920 |
| Madre: | Elwen Girios Dvasia |
| Padre: | EYES OF ARES |
| Allevatore: | MARRONCELLI ARGENTINO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,28% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() EYES OF ARESHD A ED 0COI: 20.47% |
![]() MORAVIAHD A ED 0COI: 22.86% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Herby Malý Bysterec- -COI: 24.53% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() AMIRAHD B ED 0COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() KIMURA- -COI: 18.23% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Aranka Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
||||
![]() Elwen Girios DvasiaHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Jabberwock z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
![]() Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRIS OF CRATOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EYES OF ARES | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| MORAVIA | 9 | 6.22 | 56 | 16 (28.57%) | 75% | 6.25% | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 11 | 4.55 | 50 | 12 (24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRIS OF CRATOS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EYES OF ARES | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MORAVIA | 56 | 51.79% | 48.21% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 50 | 58% | 42% | - | 9.52% | - | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4,5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 1,24375% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,25027% | 6.25 | 29,63% | 15 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,5,6 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,05361% | 8.59375 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 4,05321% |