| Dátum narodenia: | 10-05-2009 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | LO09171301 |
| Mikročip: | 981100000843333 |
| Matka: | Ambra Vlčí naděje |
| Otec: | Eligo z Peronowki |
| Chovateľ: | ARIMMINUM |
| Majiteľ: | ARIMMINUM (MATRASOVA SARKA) |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.41 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
338 3445594
|
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raduno di Milano Giudice: Stefan Stefik |
22-01-2011 | Working class | Eccellente | 1 | CAC Miglior Femmina BOB Migliore di Razza |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM X-INCOGNITA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM X-INCOGNITA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 7.8125 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,15308% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,27072% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 31 |
| 31 | ♂ 6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 9 | ♂ 6,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 11.71875 | 8,35% | 38 |
| CELKOVÝ COI: | 4,54268% |