| Nato: | 07-10-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Jadiel z Peronówki |
| Padre: | Ares Karpatská svorka |
| Allevatore: | z Lasów Preczowskich |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zulus z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares Karpatská svorka | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 10 | 6 | 60 | 5 (8.33%) | 40% | 20% | - | 20% | 20% |
| Nuk z Pohraniční stráže | 3 | 5.67 | 17 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zulus z Lasów Preczowskich | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares Karpatská svorka | 25 | 52% | 48% | 38.46% | 8.33% | 69 cm | 61 cm | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Astor Mot'ovský dvor CS | 60 | 50% | 50% | 20% | 50% | 65 cm | 54.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Nuk z Pohraniční stráže | 17 | 64.71% | 35.29% | 45.45% | 50% | 68 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ali Reolup | 1,77737% | 18.75 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 1,75222% | 18.75 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,34413% | 8.59375 | 0,73% | 62 |
| 27 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,15967% | 27.34375 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Beckie z Lisého dvora CS | 0,11688% | 5.46875 | 20,35% | 20 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| COI TOTALE: | 6,70826% |