| Born: | 26-12-2008 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO09133731 |
| Microchip: | 982009106728633 |
| Mother: | FORESTA INCANTATA BRISA |
| Father: | FORESTA INCANTATA DENETHOR |
| Breeder: | |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,48% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.62 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA MORWEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA BRISA | 4 | 3.25 | 13 | 5 (38.46%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Goody od Úhoště | 5 | 2.4 | 12 | 6 (50%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Dasty Šedá eminence | 5 | 3.4 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 6 | 6.17 | 37 | 1 (2.7%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA MORWEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA BRISA | 13 | 23.08% | 76.92% | - | 10% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Goody od Úhoště | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dasty Šedá eminence | 17 | 58.82% | 41.18% | 10% | 42.86% | 67 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Tola z Pohraniční stráže | 37 | 51.35% | 48.65% | 42.11% | 50% | 64.8 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Ali Reolup | 3,55474% | 25 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 1,75222% | 18.75 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 15.625 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cita z Banišťa CS | 0,42915% | 9.375 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Atos Heol CS | 0,64329% | 14.0625 | 12,32% | 38 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 4,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 1,28573% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,32164% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 9 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,6,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 19 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,91553% | 21.09375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 8.59375 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 5.46875 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 10,7514% |