| Nato: | 25-06-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Arya Anwar |
| Padre: | Udo z Litavské kotliny |
| Allevatore: | ze Skřinářova |
| Proprietario: | ZILIK MARTIN |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,7% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.88 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 D9 D10 N6 Of Xv53,7 Xf110,4 |
| Contatti: |
![]() Udo z Litavské kotlinyHD B ED 0COI: 17.55% |
![]() Ohnivák z Molu EsHD A ED 0COI: 17.28% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
![]() Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||
Cinda Jimili CSHD B -COI: 17.98% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
![]() Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
||||
![]() Arya AnwarHD A ED 0COI: 21.21% |
![]() Benjamin Ben SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.14% |
![]() Ceterach Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Argo ze Skřinářova x Anilope Hlas vlka 2022-12-27 | |||||
| Pink Lupi Kuklík ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,0 H13 OD Xf109,68 Xv54,03 Xh0,59 Xhs19,35 Xb18,55 Xe |
| Pilsner Urquell Kuklík ♂ | - | - | - | - | |
| Petronel Kuklík ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A68,5 OF Xf108,03 Xv54,01 Xh0,70 Xhs18,98 Xb18,98 Xe |
| Percy Kuklík ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | A70,0 OH Xf110,00 Xv54,29 Xh0,61 Xhs21,43 Xb17,14 F Xe |
| Pandora Amy Kuklík ♁ | - | - | - | - | |
| Argo ze Skřinářova x Dráče Dárly Serigala 2023-11-27 | |||||
| Fram Akaj Serigala ♂ | - | - | - | - | |
| Freea Serigala ♁ | - | - | - | - | |
| Freedom Serigala ♂ | - | - | - | - | |
| Fyla Serigala ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Fenrir Falco Serigala ♂ | - | - | - | - | |
| Prova | Data | Luogo | Qualifica |
|---|---|---|---|
| ZZO | 11-11-2018 | Czech Republic | Approved (50 pt) |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní výstava INTERDOG BOHEMIA Giudice: Skalin Bo |
25-08-2018 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 3 | |
||
| Speciální výstava CSV KCHCSV CR Giudice: Jindrich Jedlicka |
16-09-2018 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo ze Skřinářova | 2 | 5 | 10 | 2 (20%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Udo z Litavské kotliny | 3 | 5.33 | 16 | 6 (37.5%) | 50% | - | - | - | - |
| Ohnivák z Molu Es | 3 | 2.33 | 7 | 3 (42.86%) | - | 33.33% | 66.67% | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 11 | 4.09 | 45 | 17 (37.78%) | 70.59% | 11.76% | 11.76% | 5.88% | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 5 | 6 | 30 | 6 (20%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo ze Skřinářova | 10 | 60% | 40% | 33.33% | 25% | 69 cm | 62 cm | 109 | 54.2 | - | 109.7 | 54 | - |
| Udo z Litavské kotliny | 16 | 62.5% | 37.5% | 30% | - | 67.3 cm | - | 108.9 | 53.7 | - | - | - | - |
| Ohnivák z Molu Es | 7 | 100% | - | 28.57% | - | 67 cm | - | 110.5 | 52.3 | - | - | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 45 | 57.78% | 42.22% | 30.77% | 26.32% | 69.6 cm | 61.6 cm | 110.6 | 54.7 | - | - | - | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 30 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.3 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Ajbix Mrazivé ticho | 0,4298% | 14.0625 | 12,49% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Ajša Dar přírody CS | 0,42742% | 10.15625 | 10,79% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Brit Hlas divočiny CS | 0,22065% | 7.8125 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Fea Jimili CS | 0,23674% | 7.8125 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Aka z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 7.8125 | 10,08% | 5 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 6.25 | 16,94% | 54 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 3,15049% |