| Nato: | 13-11-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO09111601 |
| Microchip: | 982009104720844 |
| Madre: | PERLA |
| Padre: | DUNCAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.62 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|||
Bora z Kladenské záře CS- -COI: 17.08% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
![]() Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() PERLA- -COI: 21.98% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|||
Bora z Kladenské záře CS- -COI: 17.08% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() VELKAHD C -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PONCHO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUNCAN | 19 | 5.63 | 107 | 10 (9.35%) | 60% | 30% | - | 10% | - |
| TABOR | 4 | 7.25 | 29 | 6 (20.69%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PONCHO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DUNCAN | 107 | 46.73% | 53.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TABOR | 29 | 58.62% | 41.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 2 | TABOR | 13,43464% | 50 | 20,03% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,88647% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Colt Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Farna Jimili CS | 0,47349% | 9.375 | 23,91% | 77 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Dora Šedá eminence | 0,46636% | 12.5 | 20,75% | 25 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 7.8125 | 16,94% | 54 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,18229% | 9.375 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 16,63327% |