| Nato: | 02-06-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1133855 |
| Microchip: | 982009105518179 |
| Madre: | GANA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | BALTO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,28% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GANA PASSO DEL LUPO | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| GLADIA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 5 | 7.6 | 38 | 8 (21.05%) | 37.5% | 37.5% | - | 12.5% | 12.5% |
| Dora Šedá eminence | 3 | 8.33 | 25 | 5 (20%) | 20% | 20% | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GANA PASSO DEL LUPO | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| GLADIA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | 20% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Dalos Duna | 38 | 50% | 50% | - | 5.26% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dora Šedá eminence | 25 | 56% | 44% | - | 27.27% | - | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2 - ♀ 4,5 | Charon Šedá eminence | 5,34748% | 34.375 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,74986% | 18.75 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | Fehérlófia Dalos Duna | 3,54586% | 25 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 14.0625 | 12,32% | 32 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6 | Dora Šedá eminence | 0,23318% | 14.0625 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Besi Zepeř CS | 0,21705% | 10.9375 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 10.9375 | 21,29% | 14 |
| 8 | ♂ 4,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 13.28125 | 3,4% | 37 |
| 9 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 14.84375 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,36459% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 8.59375 | 12,4% | 15 |
| 19 | ♂ 5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,12207% | 18.75 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| COI TOTALE: | 13,46633% |