| Nato: | 22-04-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO09124109 |
| Microchip: | 939000010030751 |
| Madre: | IRA |
| Padre: | HADEN PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.55 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ATTILA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HADEN PASSO DEL LUPO | 3 | 4 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| CLOVER | 12 | 7.58 | 91 | 24 (26.37%) | 54.17% | 37.5% | 4.17% | 4.17% | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ATTILA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HADEN PASSO DEL LUPO | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOVER | 91 | 51.65% | 48.35% | 8.51% | 13.64% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dik Břevnovská stopa CS | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atos Břevnovská stopa CS | 14 | 28.57% | 71.43% | - | 20% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 4 | CLOVER | 3,55295% | 31.25 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,74986% | 21.875 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 21.875 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6 | Dora Šedá eminence | 0,23318% | 12.5 | 20,75% | 25 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Colt Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Agarka Saberus | 0,22929% | 7.8125 | 20,03% | 19 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 11 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 14.84375 | 6,33% | 62 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 7 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7,7,7,7 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 9.375 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 10,17623% |