| Nato: | 17-11-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1826705 |
| Microchip: | 380260101064101 |
| Madre: | NADIN |
| Padre: | AZUL |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.92 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() AZUL- -COI: 23.04% |
![]() HAIK- -COI: 28.99% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ULA- -COI: 25.14% |
![]() MATRIX- -COI: 21.97% |
![]() UMYHD A ED 0COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
|
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() NADINHD A ED 0COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANUBI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AZUL | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | - | - | - | - | - |
| HAIK | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| AMOR PASSO DEL LUPO | 8 | 6.13 | 49 | 6 (12.24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANUBI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AZUL | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HAIK | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AMOR PASSO DEL LUPO | 49 | 48.98% | 51.02% | 4.17% | 4% | 72 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | FALU' PASSO DEL LUPO | 6,7657% | 37.5 | 23,17% | 35 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | AMOR PASSO DEL LUPO | 3,38871% | 25 | 23,88% | 49 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 4,4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 21.875 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6 | CLOVER | 0,77721% | 14.0625 | 18,51% | 91 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 4,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,50133% | 17.1875 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Kama Hlas divočiny CS | 0,11461% | 8.59375 | 21,63% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,11322% | 4.6875 | 21,28% | 17 |
| 11 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,33242% | 15.625 | 16,83% | 38 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,21873% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 13,51972% |