| Nato: | 18-12-2000 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO01125791 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Axa z Ponického dvora |
| Padre: | Akela Stříbrný Killig |
| Allevatore: | LOCCHI RICCARDO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,39% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.74 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONDOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akela Stříbrný Killig | 5 | 6.6 | 33 | - | - | - | - | - | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONDOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akela Stříbrný Killig | 33 | 39.39% | 60.61% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Bruna z Banišťa CS | 0,85831% | 12.5 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Flit z Rosíkova CS | 0,86632% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5 | Tola z Pohraniční stráže | 1,00708% | 15.625 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,39558% | 9.375 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ayak z Vlamy CS | 0,42286% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 17 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6 - ♀ 5,5,5,5,5,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 8,54492% | 39.84375 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,32387% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Astra z Pohraniční stráže | 0,09851% | 9.375 | 0,8% | 7 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,3047% | 10.9375 | 4,31% | 29 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6,6,6 | Brest z Pohraniční stráže | 0,10166% | 13.28125 | 4,13% | 3 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,25594% | 10.15625 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 13,17976% |