| Nato: | 01-10-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO17193357 |
| Microchip: | 380260043104650 |
| Madre: | NIMA' |
| Padre: | ZEN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ZEN- -COI: 34.04% |
![]() DAN- -COI: 24.18% |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ASIA- -COI: 32.81% |
![]() DIRAN- -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
PASCALHD A -COI: 20.65% |
|||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 22.33% |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() NIMA'- -COI: 25.06% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| NINA x ADE LUPIDIMONTECASTRO 2021-01-15 | |||||
| NYMERIA ♁ | - | - | - | - | |
| RED ♂ | - | - | - | - | |
| THANOS ♂ | - | - | - | - | |
| ZEN ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NINA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| NIMA' | 3 | 5.33 | 16 | 6 (37.5%) | 50% | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NINA | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NIMA' | 16 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 4,6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 17.1875 | 17,24% | 120 |
| 6 | ♂ 5,5,5,5 - ♀ 5,6 | CLOVER | 1,33236% | 17.1875 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Cassandra ze Smaragových vodopádů | 0,21356% | 7.8125 | 13,15% | 15 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | OASIA | 0,43322% | 9.375 | 17,79% | 27 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6,7 - ♀ 7,7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,20954% | 11.71875 | 11,78% | 34 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,11103% | 7.03125 | 18,51% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22206% | 6.25 | 18,51% | 17 |
| COI TOTALE: | 3,52481% |