| Nacido: | 15-12-2000 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | LO0178748 |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dita Břevnovská stopa CS |
| Padre: | Dyk Věrný |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.26 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 7 | 6.57 | 46 | 9 (19.57%) | 66.67% | - | 11.11% | 22.22% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEUS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 46 | 58.7% | 41.3% | 25.93% | 52.63% | 67 cm | 49.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 15.625 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 15.625 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,4 | Bak z Doušova dvora CS | 0,20623% | 14.0625 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Bruna z Banišťa CS | 0,64373% | 12.5 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Flit z Rosíkova CS | 0,64974% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 1,03841% | 16.40625 | 1,36% | 30 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5,5 | Ayak z Vlamy CS | 0,79286% | 14.84375 | 8,35% | 38 |
| 25 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,72314% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 9 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,5,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,70171% | 14.84375 | 10,65% | 33 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 4.6875 | 0% | 20 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.8125 | 3,4% | 37 |
| COI TOTAL: | 11,45602% |