| Nato: | 14-02-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1749410 |
| Microchip: | 380260100488406 |
| Madre: | ALYCE |
| Padre: | STRONG ASLAAN LUPI DEL MONTALE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | SELLA FRANCO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() STRONG ASLAAN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.76% |
![]() MORAVIAHD A ED 0COI: 22.86% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Herby Malý Bysterec- -COI: 24.53% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA JITRENKAHD A ED 0COI: 20.27% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA BRISAHD B -COI: 21.97% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Goody od ÚhoštěHD A -COI: 15.91% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Dasty Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() ALYCE- -COI: 21.75% |
![]() DANTE- -COI: 19.30% |
![]() ARONKUNZ- -COI: 21.38% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
||||
![]() KORAHD C -COI: 18.23% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Ambra z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() EVA- -COI: 28.86% |
![]() PASCALHD A -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() TUCIA- -COI: 20.40% |
![]() GORBIREL- -COI: 21.72% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() BONNIEHD A ED 0COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() INDIA- -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THALIA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| ALYCE | 3 | 4.67 | 14 | 10 (71.43%) | - | - | - | - | - |
| TUCIA | 2 | 6.5 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| INDIA | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Akay Bariho dvůr | 1 | 8 | 8 | 2 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Heda z Holické pláně CS | 2 | 8 | 16 | 3 (18.75%) | 33.33% | 33.33% | - | - | 33.33% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THALIA | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALYCE | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TUCIA | 13 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDIA | 10 | 30% | 70% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akay Bariho dvůr | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Heda z Holické pláně CS | 16 | 62.5% | 37.5% | 50% | 16.67% | 70 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Berserker z Peronowki | 1,75554% | 18.75 | 19,35% | 50 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,30466% |