| Nato: | 23-10-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO08108663 |
| Microchip: | 982009105615214 |
| Madre: | CHIRA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | FRICCKING PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APRIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIRA PASSO DEL LUPO | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| ZIMA | 7 | 4.86 | 34 | 9 (26.47%) | 55.56% | 33.33% | - | - | 11.11% |
| Dita Břevnovská stopa CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| Besi Zepeř CS | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Exa Vopa CS | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | - | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APRIL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHIRA PASSO DEL LUPO | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZIMA | 34 | 55.88% | 44.12% | 5.26% | 6.67% | 66 cm | 66 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Břevnovská stopa CS | 14 | 35.71% | 64.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Besi Zepeř CS | 20 | 35% | 65% | 28.57% | 23.08% | 65 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Exa Vopa CS | 24 | 50% | 50% | 41.67% | 66.67% | 70.2 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Charon Šedá eminence | 0,89125% | 15.625 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,88647% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,87493% | 12.5 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Besi Zepeř CS | 0,54263% | 14.0625 | 13,4% | 20 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,58066% | 14.0625 | 21,29% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Colt Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Dora Šedá eminence | 0,11659% | 7.8125 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,36948% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,37525% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 4.6875 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 20 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.9375 | 25,33% | 17 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 5,81176% |