| Nato: | 23-11-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO179898 |
| Microchip: | 380260100496158 |
| Madre: | CARA |
| Padre: | ARTHUR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARTHUR- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() CARA- -COI: 20.48% |
![]() ROCCO- -COI: 30.22% |
![]() LUPO- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() LULA- -COI: 19.18% |
![]() GRIGIONE- -COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() AYAX- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
|||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() PEGGY- KYRA L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.22% |
![]() ANKHHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLAUKO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARTHUR | 1 | 10 | 10 | 10 (100%) | - | - | - | - | - |
| NYO | 6 | 5.17 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 9 | 6.22 | 56 | 30 (53.57%) | 43.33% | 36.67% | 6.67% | 13.33% | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLAUKO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARTHUR | 10 | 70% | 30% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 31 | 41.94% | 58.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 56 | 48.21% | 51.79% | 3.7% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 21.875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,62187% | 12.5 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Farna Jimili CS | 0,11837% | 4.6875 | 23,91% | 77 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 7.03125 | 21,29% | 53 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,0554% | 5.46875 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 3,3565% |