| Nato: | 01-07-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0829735 |
| Microchip: | 972000000686270 |
| Madre: | VEDA |
| Padre: | Ajax od Tištínského potoka |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.28 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BORA CASA DELLA ROSA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VEDA | 4 | 6.5 | 26 | 6 (23.08%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BORA CASA DELLA ROSA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VEDA | 26 | 65.38% | 34.62% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 1,71543% | 18.75 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 0,45053% | 9.375 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 1,13428% | 17.1875 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,64974% | 12.5 | 11,03% | 61 |
| 29 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 32.03125 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 11.71875 | 8,35% | 38 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 11.71875 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Acarka Bropa CS | 0,15308% | 8.59375 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,35248% | 10.15625 | 3,4% | 37 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,16193% | 10.9375 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 7,33622% |