| Nato: | 24-10-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1711590 |
| Microchip: | 380260020166869 |
| Madre: | ECLAT VON RUDEWOLF |
| Padre: | LAARS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | SERRANO' FORTUNATO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,86% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.12 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
||
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() ECLAT VON RUDEWOLFHD C ED 0COI: 33.47% |
![]() ERAGORN- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() WALLRIVERRUDEWOLFHD B ED 0COI: 25.08% |
![]() HADEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() DYUMA- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARWEE VIRTUS JUNXIT ORDO YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ECLAT VON RUDEWOLF | 1 | 4 | 4 | 4 (100%) | 25% | - | - | - | - |
| WALLRIVERRUDEWOLF | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 50% | - | 50% | - | - |
| DYUMA | 1 | 1 | 1 | 1 (100%) | - | 100% | - | - | - |
| ANYANKA | 5 | 6.4 | 32 | 8 (25%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| NIA | 4 | 6.5 | 26 | 9 (34.62%) | 44.44% | 11.11% | 22.22% | 22.22% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARWEE VIRTUS JUNXIT ORDO YUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ECLAT VON RUDEWOLF | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| WALLRIVERRUDEWOLF | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DYUMA | 1 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANYANKA | 32 | 56.25% | 43.75% | 5.56% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| NIA | 26 | 46.15% | 53.85% | 8.33% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 17.1875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,7203% |