| Nato: | 16-04-2007 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO084514 |
| Microchip: | 941000001169521 |
| Madre: | PETRA |
| Padre: | ARGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 40,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 67.74 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARGOHD B -COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
![]() Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
|||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() PETRA- -COI: 20.99% |
![]() ARGOHD B -COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() DIUKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
![]() Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Aron z Jitčina dvora CSHD A -COI: 22.43% |
|
Brita ze Šedého dolu CSHD D -COI: 10.56% |
||||
![]() Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Tola z Pohraniční stráže- -COI: 3.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALEX | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 4 | 3.75 | 15 | 2 (13.33%) | - | 50% | 50% | - | - |
| Handy od Úhoště | 1 | 5 | 5 | 3 (60%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALEX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 15 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Handy od Úhoště | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 1 - ♀ 2 | ARGO | 26,33474% | 75 | 19,47% | 15 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 3,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 21.875 | 16,83% | 38 |
| 13 | ♂ 6,6,6,6,6,7 - ♀ 5,6,7,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,46402% | 17.1875 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 7 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,7,7,7 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 10.15625 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 29,05651% |