| Nato: | 15-08-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO16171879 |
| Microchip: | 380260100481356 |
| Madre: | DEA |
| Padre: | YORK |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() YORK- -COI: 21.70% |
![]() ISMAR- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
![]() TABORHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() BELL UPIDIGUBBIO- -COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() DEA- -COI: 23.36% |
![]() TIMBER- -COI: 20.78% |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
STITCH- -COI: 19.03% |
|||
SARKA- -COI: 19.90% |
||||
![]() IDRIS- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() SELEN- -COI: 21.62% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SAMANTHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEA | 1 | 8 | 8 | 7 (87.5%) | - | - | - | - | - |
| SELEN | 5 | 6.6 | 33 | 1 (3.03%) | 100% | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 1 (4.55%) | - | 100% | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 2 | 7.5 | 15 | 3 (20%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Agarka Saberus | 4 | 4.75 | 19 | 6 (31.58%) | 16.67% | - | - | 16.67% | 66.67% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SAMANTHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEA | 8 | 87.5% | 12.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SELEN | 33 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDEN PASSO DEL LUPO | 22 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cassandra ze Smaragových vodopádů | 15 | 46.67% | 53.33% | 14.29% | 25% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Agarka Saberus | 19 | 52.63% | 47.37% | 30% | 11.11% | 69.7 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | BLUMA PASSO DEL LUPO | 1,73192% | 18.75 | 19,78% | 43 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | DUNCAN | 1,64554% | 18.75 | 21,78% | 107 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | QUERIS | 0,83664% | 15.625 | 20% | 24 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | CLOVER | 0,88824% | 15.625 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6,7 | Kama Hlas divočiny CS | 0,45842% | 13.28125 | 21,63% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 7.03125 | 19,57% | 68 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Colt Zepeř CS | 0,05426% | 4.6875 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Agarka Saberus | 0,05732% | 4.6875 | 20,03% | 19 |
| COI TOTALE: | 6,11528% |