| Nato: | 28-07-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO16164469 |
| Microchip: | 380260002741575 |
| Madre: | HOPE OLIM PALUS |
| Padre: | ALTAIR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.76 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ALTAIRHD A ED 0COI: 20.80% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() LUPIMAX DEWHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HOPE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 20.27% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
![]() DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() IUTA- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NOAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALTAIR | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | - | - | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 8 | 5.25 | 42 | 22 (52.38%) | 68.18% | 4.55% | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NOAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALTAIR | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 42 | 61.9% | 38.1% | 15.38% | 12.5% | 67.5 cm | 61.5 cm | 106.7 | 54.1 | - | 110.6 | 53.7 | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,5,6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 8.59375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,0554% | 5.46875 | 16,83% | 25 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,05526% | 3.90625 | 14,97% | 28 |
| COI TOTALE: | 3,0136% |