| Nato: | 27-01-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO0790623 |
| Microchip: | 939000010000814 |
| Madre: | QUINNY PASSO DEL LUPO |
| Padre: | MIKY PASSO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 72.58 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.18 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALBA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUINNY PASSO DEL LUPO | 2 | 2.5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALBA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUINNY PASSO DEL LUPO | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,74986% | 18.75 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Charon Šedá eminence | 1,78249% | 18.75 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,77293% | 18.75 | 16,83% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Colt Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,23226% | 12.5 | 21,29% | 14 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Dora Šedá eminence | 0,23318% | 12.5 | 20,75% | 25 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Besi Zepeř CS | 0,21705% | 12.5 | 13,4% | 20 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 12.5 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,32164% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,3167% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,64287% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.8125 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 27 |
| 10 | ♂ 5,6,6,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 10.15625 | 25,33% | 17 |
| 7 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 9.375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 8,83498% |