| Born: | 16-11-2015 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO1623335 |
| Microchip: | 380260042466070 |
| Mother: | KIVA |
| Father: | VAKU' |
| Breeder: | CAROSI DAVID PIERLUIGI |
| Owner: | CAROSI DAVID PIER LUIGI |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
3496618682
|
![]() VAKU'- -COI: 19.58% |
![]() ARONKUNZ- -COI: 21.38% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() KORAHD C -COI: 18.23% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Ambra z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() DORA- -COI: 27.08% |
![]() BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HAZENA- -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
![]() ARUK- -COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
HAZENA- -COI: 19.38% |
||||
![]() JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
DAREK DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
IUTA- -COI: 17.00% |
||||
![]() KIVA- -COI: 21.31% |
![]() FLOYD RED CROW- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() EVA- -COI: 22.37% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GREY- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() JACKIE- -COI: 19.10% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HRADEK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VAKU' | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| ARONKUNZ | 6 | 3.5 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 6 | 3.83 | 23 | - | - | - | - | - | - |
| OLLISTAR | 3 | 7 | 21 | 4 (19.05%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Ajax Kazanova stopa | 4 | 4.5 | 18 | 1 (5.56%) | - | 100% | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HRADEK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VAKU' | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARONKUNZ | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 23 | 69.57% | 30.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLLISTAR | 21 | 57.14% | 42.86% | 8.33% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Kazanova stopa | 18 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♀ 4 | RENDY | 0,86596% | 12.5 | 19,78% | 45 |
| 2 | ♀ 4 | Dyk Věrný | 0,43633% | 9.375 | 18,64% | 48 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ajax ze Součkova dvora | 0,70194% | 12.5 | 22,92% | 11 |
| 2 | ♀ 5 | Bora Mrazivé ticho | 0,21741% | 6.25 | 14,56% | 6 |
| 3 | ♀ 5,5 | CLOVER | 0,22206% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,11461% | 7.8125 | 21,63% | 32 |
| 4 | ♀ 5,6 | Adon Irpruš | 0,11423% | 7.8125 | 21,06% | 43 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Abel z Molu CS | 0,15955% | 5.46875 | 10,83% | 17 |
| COI TOTAL: | 3,1125% |