| Datum narození: | 15-03-2015 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | LO1556785 |
| Mikročip: | 380260100188628 |
| Matka: | BECKY |
| Otec: | BILLY |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | - |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.00 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() BILLY- -COI: 18.81% |
![]() ICE- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ANTINEA- -COI: 17.69% |
![]() DARK- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Camei ze Smaragových vodopádůHD E -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() BECKY- -COI: 19.00% |
![]() NADIE PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.71% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() BLOOMWINTERHD B ED 0COI: 19.93% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM DIVINADENEIGEHD A -COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KENYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BECKY | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| BLOOMWINTER | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| ARIMMINUM DIVINADENEIGE | 1 | 8 | 8 | 1 (12.5%) | - | 100% | - | - | - |
| Quini Šedá eminence | 2 | 5.5 | 11 | 3 (27.27%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 4 | 6.75 | 27 | 13 (48.15%) | 69.23% | 7.69% | 7.69% | 7.69% | 7.69% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KENYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BECKY | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLOOMWINTER | 17 | 41.18% | 58.82% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM DIVINADENEIGE | 8 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Quini Šedá eminence | 11 | 36.36% | 63.64% | - | 14.29% | - | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 27 | 44.44% | 55.56% | 41.67% | 60% | 69.6 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Colt Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Agarka Saberus | 0,45857% | 9.375 | 20,03% | 19 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,5088% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 4.6875 | 23,91% | 28 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Atos Heol CS | 0,16082% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alan Břevnovská stopa CS | 0,05807% | 3.90625 | 21,29% | 53 |
| CELKOVÝ COI: | 2,24373% |