| Datum narození: | 10-03-2015 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | LO1573537 |
| Mikročip: | 380260042051333 |
| Matka: | AYTA |
| Otec: | CD WEST |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | SORANI FEDERICA |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: | 3384089129 |
![]() CD WEST- -COI: 20.18% |
![]() PHENRIR LUPI DEL MONTALE- -COI: 21.99% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Herby Malý Bysterec- -COI: 24.53% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() AMIRAHD B ED 0COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() KIMURA- -COI: 18.23% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Aranka Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
||||
![]() AYTA- -COI: 23.33% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Dolga Malý BysterecHD C -COI: 22.55% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
|
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD TAYTA GRAY WOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AYTA | 3 | 4 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| Dolga Malý Bysterec | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 50% | 25% | - | 25% | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD TAYTA GRAY WOLF | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AYTA | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dolga Malý Bysterec | 10 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | QUAN PASSO DEL LUPO | 3,13542% | 25 | 19,01% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Askia Slnečný dvor | 1,87013% | 18.75 | 23,73% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| CELKOVÝ COI: | 5,12568% |