| Nato: | 25-02-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LI1566351 |
| Microchip: | 380260002442515 |
| Madre: | ARIEL |
| Padre: | ARIMMINUM OBIWAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 14,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM OBIWANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
||||
![]() ARIELHD B ED 0COI: 0.00% |
![]() DUNCANHD A ED 0COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ASIAHD B -COI: 0.00% |
- |
- |
- |
|
- |
||||
- |
- |
|||
- |
||||
- |
- |
- |
||
- |
||||
- |
- |
|||
- |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EARWEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 4 | 4 | 16 | 1 (6.25%) | - | 100% | - | - | - |
| ASIA | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EARWEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 16 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASIA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 5,36638% | 34.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 6,85898% |