| Nacido: | 13-04-2014 |
| Sexo: | Hembra |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Laura II od Úhoště |
| Padre: | Hyro Kuklík |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | US |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero & Angel's Heaven Sent | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Laura II od Úhoště | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 7 | 5.29 | 37 | 10 (27.03%) | 90% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hero & Angel's Heaven Sent | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Laura II od Úhoště | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wickey | 37 | 54.05% | 45.95% | 5% | 5.88% | 68 cm | 62 cm | 105.9 | 54.4 | - | 111.2 | 52.8 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Arek Malý Bysterec | 0,91855% | 12.5 | 21,74% | 48 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Inka z Litavské kotliny CS | 0,43456% | 9.375 | 15,7% | 42 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,56534% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,54263% | 11.71875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 9.375 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,3403% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| COI TOTAL: | 4,47053% |