| Born: | 21-11-2014 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO1525606 |
| Microchip: | 380260002210327 |
| Mother: | LYAYA PASSO DEL LUPO |
| Father: | HAIDAN |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.49 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() HAIDAN- -COI: 23.36% |
![]() TIMBER- -COI: 20.78% |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
STITCH- -COI: 19.03% |
|||
SARKA- -COI: 19.90% |
||||
![]() IDRIS- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() SELEN- -COI: 21.62% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() LYAYA PASSO DEL LUPO- -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
![]() Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
Aron z Jitčina dvora CSHD A -COI: 22.43% |
|
Brita ze Šedého dolu CSHD D -COI: 10.56% |
||||
![]() Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Tola z Pohraniční stráže- -COI: 3.40% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
![]() Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
Ajax Břevnovská stopa CSHD C -COI: 21.29% |
||
Asi z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBER | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LYAYA PASSO DEL LUPO | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Aska Jimili CS | 5 | 6.6 | 33 | 6 (18.18%) | 66.67% | 16.67% | 16.67% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMBER | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LYAYA PASSO DEL LUPO | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aska Jimili CS | 33 | 54.55% | 45.45% | 11.11% | 26.67% | 69 cm | 46 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | CUTT | 0,84609% | 15.625 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 3,5 | Charon Šedá eminence | 1,61539% | 20.3125 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Carmen Vlčí stezka | 0,45291% | 14.0625 | 19,83% | 26 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,6562% | 10.9375 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 4 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,88647% | 12.5 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Dora Šedá eminence | 0,0583% | 7.8125 | 20,75% | 25 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Colt Zepeř CS | 0,10853% | 5.46875 | 13,4% | 81 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,16621% | 6.25 | 16,83% | 25 |
| COI TOTAL: | 4,96057% |