| Nato: | 27-03-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO06120233 |
| Microchip: | 985120022268785 |
| Madre: | PESTE |
| Padre: | Bron Vlčí stezka |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 41,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 61.29 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.99 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PESTE | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| OLGA | 4 | 7 | 28 | 3 (10.71%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Aiva Mrazivé ticho | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | - | 100% | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PESTE | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLGA | 28 | 64.29% | 35.71% | - | 10% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aiva Mrazivé ticho | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 1 - ♀ 2 | Bron Vlčí stezka | 28,73953% | 75 | 19,24% | 33 |
| 3 | ♂ 2 - ♀ 3,4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 3,61817% | 43.75 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,6187% | 15.625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 10.15625 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Argos z Doušova dvora CS | 0,10312% | 10.15625 | 6,33% | 14 |
| 26 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,7 - ♀ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,0376% | 35.9375 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 12.5 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 12.5 | 11,03% | 68 |
| 8 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,6,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,29669% | 13.28125 | 1,36% | 30 |
| 10 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,05078% | 13.28125 | 4,31% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,05119% | 7.8125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 35,29024% |