| Nato: | 19-12-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Grey Storm'y vom Westerwälder Berg |
| Padre: | Iky od Úhoště |
| Allevatore: | vom Westerwälder Berg |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.67 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jana vom Westerwälder Berg | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Storm'y vom Westerwälder Berg | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 3 | 6 | 18 | 10 (55.56%) | 40% | 50% | - | 10% | - |
| Bella Volání rodu | 4 | 3 | 12 | 7 (58.33%) | 57.14% | 14.29% | - | 28.57% | - |
| Carin Hlas divočiny CS | 2 | 9 | 18 | 6 (33.33%) | 50% | 16.67% | 33.33% | - | - |
| Cabrixa Vopa CS | 4 | 6.75 | 27 | 4 (14.81%) | 25% | 25% | 25% | 25% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jana vom Westerwälder Berg | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Storm'y vom Westerwälder Berg | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daschka vom Westerwälder Berg | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | 14.29% | 70 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bella Volání rodu | 12 | 25% | 75% | 33.33% | 44.44% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carin Hlas divočiny CS | 18 | 72.22% | 27.78% | 23.08% | 40% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cabrixa Vopa CS | 27 | 37.04% | 62.96% | 40% | 29.41% | 67.5 cm | 64.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,86821% | 15.625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,90454% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ajax Břevnovská stopa CS | 0,46452% | 9.375 | 21,29% | 46 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Asi z Pačesova sadu CS | 0,42841% | 9.375 | 10,08% | 20 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 10.9375 | 12,32% | 24 |
| 6 | ♂ 5,5,5 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 6 | ♂ 6 - ♀ 5,5,6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 4.6875 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 8.59375 | 6,33% | 31 |
| COI TOTALE: | 4,98938% |