| Nato: | 25-09-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Uni od Úhoště |
| Padre: | ARIMMINUM PRINZDRAKON |
| Allevatore: | Dar wilka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,82% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Exposicion Internacional Canina de Leon Giudice: José Luis Gil Alonso (ES) |
25-09-2011 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lenka Dar wilka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Uni od Úhoště | 2 | 5 | 10 | 2 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Moki od Úhoště | 6 | 6.5 | 39 | 13 (33.33%) | 69.23% | 23.08% | - | 7.69% | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lenka Dar wilka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Uni od Úhoště | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Moki od Úhoště | 39 | 64.1% | 35.9% | 20% | 14.29% | 68.4 cm | 61 cm | 112.6 | 54.1 | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,52598% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Ariel Lobos CS | 0,26391% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.8125 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 2,57127% |