| Nato: | 18-10-2005 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Rama du Center Club Moloss Wolf |
| Padre: | Brix od Tištínského potoka |
| Allevatore: | du Domaine de la Combe Noire |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.16 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayak du Domaine de la Combe Noire | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brix od Tištínského potoka | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | - | - | 100% | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 4 | 8 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 20% | 30% | 20% | 10% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayak du Domaine de la Combe Noire | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brix od Tištínského potoka | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 32 | 53.13% | 46.88% | 11.76% | 53.33% | 69 cm | 63.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Atos Heol CS | 0,85772% | 12.5 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,43375% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 4,6 - ♀ 6,7,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,54145% | 11.71875 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Dan Balmar CS | 0,22527% | 6.25 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Alda od Pavlišina CS | 0,36459% | 7.8125 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Atos z Belešova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 28 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,0376% | 31.25 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,19779% | 9.375 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,25177% | 8.59375 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 5,59969% |