| Nato: | 17-06-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Berta z Vlčí chaloupky |
| Padre: | Brit Radov Dvor |
| Allevatore: | van de Ursidae stee |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | NL |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.28 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phaedra Zapalka van de Ursidae stee | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berta z Vlčí chaloupky | 2 | 5.5 | 11 | 6 (54.55%) | 33.33% | 16.67% | 33.33% | 16.67% | - |
| Ajga Reolup | 4 | 5.5 | 22 | 11 (50%) | 45.45% | 27.27% | 18.18% | 9.09% | - |
| Bety Zepeř CS | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Exa Vopa CS | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | - | 28.57% | 14.29% | - |
| Asta Vopa CS | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phaedra Zapalka van de Ursidae stee | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berta z Vlčí chaloupky | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajga Reolup | 22 | 72.73% | 27.27% | 31.25% | 66.67% | 69.4 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bety Zepeř CS | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Exa Vopa CS | 24 | 50% | 50% | 41.67% | 66.67% | 70.2 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vopa CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 33.33% | 20% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Cézar od Pavlišina CS | 2,12479% | 18.75 | 36,18% | 91 |
| 23 | ♂ 4,4,5,5,5,6,6,6 - ♀ 5,5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 9,39941% | 44.53125 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,36864% | 10.9375 | 26,03% | 31 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,26429% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,04921% | 9.375 | 0,78% | 68 |
| 7 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,10796% | 8.59375 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 13,60104% |