| Nato: | 31-12-2004 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Iny od Úhoště |
| Padre: | Amir z Uher |
| Allevatore: | Terespol |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.18 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arietta Terespol | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iny od Úhoště | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Assisi z Dehnic | 6 | 4.83 | 29 | 10 (34.48%) | 60% | 30% | - | - | 10% |
| Becky Kanakor CS | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Asi z Pačesova sadu CS | 3 | 6.67 | 20 | 6 (30%) | 50% | - | - | 33.33% | 16.67% |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arietta Terespol | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iny od Úhoště | 7 | 57.14% | 42.86% | 50% | 66.67% | 66.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Assisi z Dehnic | 29 | 65.52% | 34.48% | 47.37% | 30% | 70 cm | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Becky Kanakor CS | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asi z Pačesova sadu CS | 20 | 50% | 50% | 20% | 60% | 70 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Atos Heol CS | 1,71543% | 18.75 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,84453% | 12.5 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,85772% | 12.5 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Aba Vopa CS | 0,43375% | 12.5 | 12,4% | 15 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,23739% | 18.75 | 6,33% | 62 |
| 29 | ♂ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,479% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 10.9375 | 11,03% | 68 |
| 10 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,6,6,6,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,29669% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 9 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,6,6,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 14.0625 | 8,35% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 3.90625 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 10,13846% |