| Nato: | 14-01-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | PAMELA |
| Padre: | ICE |
| Allevatore: | von den Wächter der Krone |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 30,68% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 62.90 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.84 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utah von den Wächter der Krone | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ICE | 7 | 5.14 | 36 | 3 (8.33%) | - | 66.67% | - | - | 33.33% |
| Bron Vlčí stezka | 5 | 6.6 | 33 | 3 (9.09%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utah von den Wächter der Krone | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ICE | 36 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bron Vlčí stezka | 33 | 60.61% | 39.39% | - | 7.69% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Ajax Kazanova stopa | 7,48739% | 37.5 | 22,92% | 18 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Aiva Mrazivé ticho | 6,87681% | 37.5 | 12,49% | 13 |
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 3 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 3,61817% | 31.25 | 18,08% | 83 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 4,5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 1,23739% | 21.875 | 6,33% | 62 |
| 28 | ♂ 6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 11 | ♂ 6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,14834% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 12.5 | 11,03% | 68 |
| 9 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,10571% | 13.28125 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 8.59375 | 4,97% | 22 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Argos z Doušova dvora CS | 0,10312% | 5.46875 | 6,33% | 14 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 21,17798% |