| Nato: | 25-11-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daschka vom Westerwälder Berg |
| Padre: | Chikoba vom Westerwälder Berg |
| Allevatore: | vom Westerwälder Berg |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.92 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greif vom Westerwälder Berg | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chikoba vom Westerwälder Berg | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 20% | 60% | - | 20% | - |
| Adon Irpruš | 8 | 5.38 | 43 | 19 (44.19%) | 15.79% | 42.11% | 21.05% | 15.79% | 5.26% |
| Adon Kanakor CS | 2 | 5 | 10 | 4 (40%) | 75% | - | - | - | 25% |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 7 | 6.57 | 46 | 9 (19.57%) | 66.67% | - | 11.11% | 22.22% | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greif vom Westerwälder Berg | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chikoba vom Westerwälder Berg | 11 | 63.64% | 36.36% | 14.29% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Adon Irpruš | 43 | 58.14% | 41.86% | 36% | 33.33% | 68.7 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Adon Kanakor CS | 10 | 40% | 60% | 100% | 50% | 68.8 cm | 60.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajax Břevnovská stopa CS | 46 | 58.7% | 41.3% | 25.93% | 52.63% | 67 cm | 49.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,6 | Flit z Rosíkova CS | 1,84093% | 18.75 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,25759% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 28 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,83105% | 32.8125 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 5,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,16193% | 11.71875 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,25177% | 7.8125 | 3,4% | 37 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 6,13029% |