| Nato: | 03-10-2003 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Jaw z Molu Es |
| Padre: | Argos Mrazivé ticho |
| Allevatore: | Kanýčo |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 16,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.77 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 E3 H7 I4 Oh R1 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Era Kanýčo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaw z Molu Es | 2 | 5 | 10 | 3 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Bruna z Banišťa CS | 8 | 5.38 | 43 | 1 (2.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Era Kanýčo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaw z Molu Es | 10 | 30% | 70% | - | 28.57% | - | 64.5 cm | - | - | - | 114 | 52 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bruna z Banišťa CS | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 40.91% | 67.7 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 1,68905% | 18.75 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 24 | ♂ 4,5,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,84521% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Kazan (F1) z Pohraniční stráže | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 20 |
| 8 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,6,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,79117% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 4.6875 | 9,86% | 43 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 4.6875 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,31714% | 12.5 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,20475% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,04921% | 7.8125 | 0,78% | 68 |
| COI TOTALE: | 7,868% |