| Nato: | 18-12-2002 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Hennes Sighi van Rijneckerhof |
| Padre: | Atlasz Cannus Lupus |
| Allevatore: | de Louba Tar |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 26% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,24% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.06 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quounak de Louba Tar | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atlasz Cannus Lupus | 10 | 4.6 | 46 | 9 (19.57%) | 77.78% | 11.11% | - | - | - |
| Fehérlófia Ádáz | 3 | 4 | 12 | 6 (50%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quounak de Louba Tar | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atlasz Cannus Lupus | 46 | 43.48% | 56.52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fehérlófia Ádáz | 12 | 33.33% | 66.67% | - | 12.5% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,85772% | 15.625 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Gar z Rosíkova CS | 1,40262% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,19665% | 7.8125 | 0,73% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 27 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,01416% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,35719% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Arco z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 37 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 7.8125 | 3,4% | 37 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,26429% | 10.15625 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 6,91395% |