| Born: | 20-01-2006 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Dia Dakmat |
| Father: | Dat Šedý chlup |
| Breeder: | z Věrné smečky |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,41% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Dogshow Európa Kutyakiállításunk - Budapest Giudice: Štefan Štefik (SK) |
05-10-2008 | Champion class | Molto buono | 1 | |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Collin z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dat Šedý chlup | 3 | 5.33 | 16 | 6 (37.5%) | 50% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| Ceroky Crazy Eden severu | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | 100% | - | - | - | - |
| Akim Reolup | 3 | 5.33 | 16 | 7 (43.75%) | 57.14% | 14.29% | 28.57% | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Collin z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dat Šedý chlup | 16 | 50% | 50% | - | 25% | - | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ceroky Crazy Eden severu | 5 | 100% | - | 100% | - | 68.4 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Akim Reolup | 16 | 50% | 50% | 75% | 37.5% | 68.3 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ara Vopa CS | 0,21687% | 7.8125 | 12,4% | 19 |
| 29 | ♂ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,70898% | 35.15625 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 4.6875 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.03125 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 7.03125 | 9,86% | 43 |
| 7 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,16193% | 9.375 | 10,65% | 33 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 7.03125 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,27072% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTAL: | 3,41708% |