Ares vom Sturmwind

Datum narození: 28-01-2006
Pohlaví: Pes
Registr: -
Mikročip: -
Matka: Blaise van Goverwelle
Otec: Dak Kollárov dvor
Chovatel: vom Sturmwind
Majitel: -
Původ: AT
WOLF BLOOD: 30.1% Powered by WGI LAB
COI: 29,01% Powered by WGI LAB
AVK5: 66.13 % Powered by WGI LAB
AVK10: 6.94 % Powered by WGI LAB
Bonitace: -
Kontakty:
Dak Kollárov dvor

Dak Kollárov dvor

HD A -
COI: 28.12%
Flota z Rosíkova CS

Flota z Rosíkova CS

- -
COI: 11.03%
Orlík z Rosíkova CS

Orlík z Rosíkova CS

- -
COI: 36.77%

Flota z Rosíkova CS

- -
COI: 11.03%
Andy Šedá eminence

Andy Šedá eminence

- -
COI: 20.75%

Gar z Rosíkova CS

HD A -
COI: 20.17%

Cita z Banišťa CS

- -
COI: 9.86%
Eda Slňava

Eda Slňava

HD A -
COI: 29.63%
Macek z Rosíkova CS

Macek z Rosíkova CS

- -
COI: 22.54%

Don z Rosikova CS

- -
COI: 1.36%

Adoxa z Belešova CS

- -
COI: 11.03%
Hesy z Rosíkova CS

Hesy z Rosíkova CS

- -
COI: 9.86%
Chizma z Rosíkova CS

Chizma z Rosíkova CS

- -
COI: 20.35%
Don z Rosikova CS

Don z Rosikova CS

- -
COI: 1.36%
Adoxa z Belešova CS

Adoxa z Belešova CS

- -
COI: 11.03%
Blaise van Goverwelle

Blaise van Goverwelle

- -
COI: 22.37%
Dino z Rosíkova

Dino z Rosíkova

HD A -
COI: 28.86%

Orlík z Rosíkova CS

- -
COI: 36.77%

Andy Šedá eminence

- -
COI: 20.75%
Vebi z Rosíkova

Vebi z Rosíkova

- -
COI: 29.63%
Macek z Rosíkova CS

Macek z Rosíkova CS

- -
COI: 22.54%

Hesy z Rosíkova CS

- -
COI: 9.86%
Chizma z Rosíkova CS

Chizma z Rosíkova CS

- -
COI: 20.35%

Don z Rosikova CS

- -
COI: 1.36%

Adoxa z Belešova CS

- -
COI: 11.03%
Casca Trezor de Louba Tar

Casca Trezor de Louba Tar

HD A -
COI: 18.03%
Bey Jimili CS

Bey Jimili CS

- -
COI: 12.42%

Alda od Pavlišina CS

- -
COI: 25.33%

Atos Salex CS

- -
COI: 1.78%

Ara Vopa CS

- -
COI: 12.40%
Lexa Šedá eminence

Lexa Šedá eminence

- -
COI: 14.95%
Cord Šedá eminence

Cord Šedá eminence

HD A -
COI: 21.23%

Flit z Rosíkova CS

- -
COI: 11.03%

Dina z Banišťa CS

HD A -
COI: 8.72%
Haidy Šedá eminence

Haidy Šedá eminence

HD A -
COI: 10.00%

Gar z Rosíkova CS

HD A -
COI: 20.17%

Eta Pohostinstvo CS

HD D -
COI: 9.98%
Jméno HD ED DM DW Bonitace
Šampionaty

Počet generací

madre

Počet generací

Plodnost a statistika HD

Jméno Vrhy Σ Potomci HD test HD A HD B HD C HD D HD E
Ares vom Sturmwind - - - - - - - - -
Dak Kollárov dvor 5 6.4 32 17 (53.13%) 70.59% 23.53% 5.88% - -
Cézar z Krotkovského dvora CS 7 4.14 29 9 (31.03%) 88.89% 11.11% - - -
Omar z Krotkovského dvora CS 20 4.75 95 12 (12.63%) 75% 8.33% 16.67% - -
Cézar od Pavlišina CS 20 4.55 91 7 (7.69%) 28.57% 28.57% 28.57% 14.29% -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 44 5.59 246 - - - - - -

Statistika pohlaví, výšky a rysů

Jméno Potomci M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Ares vom Sturmwind - - - - - - - - - - - - -
Dak Kollárov dvor 32 50% 50% 37.5% 37.5% 70.2 cm 63.2 cm 108 53.4 - 104.6 52.3 -
Cézar z Krotkovského dvora CS 29 62.07% 37.93% 16.67% 63.64% 69.3 cm 63.7 cm - - - - - -
Omar z Krotkovského dvora CS 95 46.32% 53.68% 11.36% 21.57% 66.4 cm 61.8 cm - - - - - -
Cézar od Pavlišina CS 91 53.85% 46.15% 24.49% 23.81% 68.3 cm 62 cm 101 53.4 - - - -
Rep z Pohraniční stráže (F3) 246 50% 50% 35.77% 46.34% 66.7 cm 61.3 cm - - - - - -

Předky

Count Generace Jméno Chovatelská stanice % Krev Pokrevní příb. % Prog.
2 ♂ 3  -  ♀ 4 Macek z Rosíkova CS 1,89238% 18.75 22,54% 15
2 ♂ 3  -  ♀ 4 Chizma z Rosíkova CS 1,87006% 18.75 20,35% 27
2 ♂ 4  -  ♀ 4 Cézar od Pavlišina CS 1,06239% 12.5 36,18% 91
2 ♂ 4  -  ♀ 5 Orlík z Rosíkova CS 0,53387% 9.375 36,77% 127
2 ♂ 4  -  ♀ 5 Andy Šedá eminence 0,46636% 9.375 20,75% 19
4 ♂ 4,5  -  ♀ 5,6 Adoxa z Belešova CS 0,43316% 14.0625 11,03% 22
4 ♂ 4,5  -  ♀ 5,6 Don z Rosikova CS 0,39558% 14.0625 1,36% 36
3 ♂ 4,5  -  ♀ 6 Flota z Rosíkova CS 0,21658% 10.9375 11,03% 11
32 ♂ 5,5,5,5,5,5,6,6,6,6,6,7,7  -  ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 Rep z Pohraniční stráže (F3) 9,76562% 50.78125 25% 246
3 ♂ 5  -  ♀ 5,6 Gar z Rosíkova CS 0,23377% 7.8125 20,17% 130
3 ♂ 5  -  ♀ 5,6 Bruna z Banišťa CS 0,10729% 7.8125 9,86% 43
10 ♂ 5,5,6,6  -  ♀ 6,6,7,7,7,7 Cmuka z Pohraniční stráže 0,64774% 15.625 10,65% 33
8 ♂ 5,6,6  -  ♀ 6,6,6,7,7 Tola z Pohraniční stráže 0,30212% 12.5 3,4% 37
7 ♂ 5,6,7  -  ♀ 6,7,7,7 Ara z Pohraniční stráže 0,10157% 9.375 4,31% 29
CELKOVÝ COI: 18,02849%