| Nato: | 21-10-2003 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Beatris Vlčí naděje |
| Padre: | Clif od Buližníku CS |
| Allevatore: | Wilk z Polskiego dworu |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 26.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 69.35 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alkor Wilk z Polskiego dworu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clif od Buližníku CS | 2 | 5 | 10 | 6 (60%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 14 | 5.79 | 81 | 21 (25.93%) | 14.29% | 4.76% | 23.81% | 9.52% | 47.62% |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 13 | 4.77 | 62 | 6 (9.68%) | 50% | 33.33% | - | 16.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alkor Wilk z Polskiego dworu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Clif od Buližníku CS | 10 | 30% | 70% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Colt Zepeř CS | 81 | 58.02% | 41.98% | 21.28% | 17.65% | 69.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Barry z Doušova dvora CS | 62 | 50% | 50% | 22.58% | 29.03% | 70 cm | 28.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,97223% | 12.5 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,8633% | 12.5 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Barry z Doušova dvora CS | 0,82493% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,41246% | 12.5 | 6,33% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,69227% | 15.625 | 1,36% | 30 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 5,6,6 | Ayak z Vlamy CS | 0,74% | 15.625 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| 26 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,15967% | 35.15625 | 25% | 246 |
| COI TOTALE: | 7,6569% |