| Nato: | 28-11-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Peggy z Litavské kotliny |
| Padre: | Ohnivák z Molu Es |
| Allevatore: | z Litavské kotliny |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 17,55% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.31 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 E3 Of P3 Xv54,5 Xf110,6 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uran z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ohnivák z Molu Es | 3 | 2.33 | 7 | 3 (42.86%) | - | 33.33% | 66.67% | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 11 | 4.09 | 45 | 17 (37.78%) | 70.59% | 11.76% | 11.76% | 5.88% | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 5 | 6 | 30 | 6 (20%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uran z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ohnivák z Molu Es | 7 | 100% | - | 28.57% | - | 67 cm | - | 110.5 | 52.3 | - | - | - | - |
| Doran z Ponického dvora | 45 | 57.78% | 42.22% | 30.77% | 26.32% | 69.6 cm | 61.6 cm | 110.6 | 54.7 | - | - | - | - |
| Brit Hlas divočiny CS | 30 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.3 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Aka z Pačesova sadu CS | 0,85683% | 12.5 | 10,08% | 5 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Ariel Lobos CS | 1,26679% | 15.625 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Cita z Doušova dvora CS | 0,09766% | 7.8125 | 0% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Bary z Rosíkova CS | 0,10395% | 7.8125 | 6,46% | 55 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 21 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,54932% | 24.21875 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Arco z Doušova dvora CS | 0,15467% | 5.46875 | 6,33% | 37 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 5.46875 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 5.46875 | 9,86% | 43 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 4,41788% |