| Nato: | 24-12-2007 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Assay z Věrné smečky |
| Padre: | Bref od Tištínského potoka |
| Allevatore: | z Věrné smečky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,21% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ebby z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Assay z Věrné smečky | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ebby z Věrné smečky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Assay z Věrné smečky | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 42.86% | 69 cm | 63 cm | 106.1 | 54.5 | - | 108.5 | 54.4 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Aba Vopa CS | 0,21687% | 10.9375 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,51558% | 12.5 | 6,33% | 62 |
| 5 | ♂ 4,6 - ♀ 6,7,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 10.9375 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 29 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,97656% | 30.46875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Acarka Bropa CS | 0,15308% | 7.8125 | 4,97% | 22 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 8.59375 | 11,03% | 68 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,21591% | 10.15625 | 10,65% | 33 |
| 8 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,21143% | 9.375 | 8,35% | 38 |
| 9 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7,7,7,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,10071% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| COI TOTALE: | 4,55673% |