| Nato: | 18-02-2001 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajga Reolup |
| Padre: | Army z Dolních Maršovic CS |
| Allevatore: | z Vlčí chaloupky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 24.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.45 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A66 K1 K3 Of P1 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Speciální výstava KCH?SV - Lázn? B?lohrad Giudice: Anna Šimá?ková (CZ) |
04-08-2001 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | - | |
||
| Interdog Bohemia - Mladá Boleslav Giudice: Leoš Jan?ík (CZ) |
08-09-2001 | Puppy (6-9 months) | Promettente | - | |
||
| Mezinárodní výstava ps? - Litom??ice Giudice: Vladimir Mojžíš (CZ) |
25-05-2002 | Middle class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agáta z Vlčí chaloupky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajga Reolup | 4 | 5.5 | 22 | 11 (50%) | 45.45% | 27.27% | 18.18% | 9.09% | - |
| Bety Zepeř CS | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | - | - | 20% | - |
| Exa Vopa CS | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | - | 28.57% | 14.29% | - |
| Asta Vopa CS | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 3 | 7.33 | 22 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agáta z Vlčí chaloupky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajga Reolup | 22 | 72.73% | 27.27% | 31.25% | 66.67% | 69.4 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bety Zepeř CS | 12 | 41.67% | 58.33% | 60% | 42.86% | 69 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Exa Vopa CS | 24 | 50% | 50% | 41.67% | 66.67% | 70.2 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Vopa CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 33.33% | 20% | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Acarka Bropa CS | 22 | 50% | 50% | 18.18% | 63.64% | 66.5 cm | 55.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 1,73498% | 18.75 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | Barry z Doušova dvora CS | 3,29971% | 25 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,5 | Atos z Belešova CS | 0,86632% | 15.625 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,5 | Ayak z Vlamy CS | 1,05715% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,98896% | 18.75 | 1,36% | 30 |
| 16 | ♂ 5,5,5,5,6,6 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,3335% | 31.25 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,6,6,6,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,71096% | 17.1875 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,09928% | 10.9375 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,09851% | 10.9375 | 0,8% | 8 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,15357% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 13,75116% |