| Nato: | 18-02-2001 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajga Reolup |
| Padre: | Army z Dolních Maršovic CS |
| Allevatore: | z Vlčí chaloupky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 24.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 66.13 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.45 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artuš z Vlčí chaloupky | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Army z Dolních Maršovic CS | 1 | 3 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Abe z Molu CS | 19 | 5.16 | 98 | 20 (20.41%) | 55% | - | 20% | 10% | 15% |
| Gar z Rosíkova CS | 20 | 6.5 | 130 | 33 (25.38%) | 66.67% | 9.09% | 15.15% | 3.03% | 6.06% |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 3 | 7.67 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 44 | 5.59 | 246 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artuš z Vlčí chaloupky | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Army z Dolních Maršovic CS | 3 | 66.67% | 33.33% | 50% | 100% | 69 cm | 66 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abe z Molu CS | 98 | 55.1% | 44.9% | 25.93% | 34.09% | 68.9 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gar z Rosíkova CS | 130 | 49.23% | 50.77% | 32.81% | 30.3% | 68.5 cm | 59.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Archibald z Ivánky pri Dunaji CS | 23 | 43.48% | 56.52% | 50% | 23.08% | 66.8 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Rep z Pohraniční stráže (F3) | 246 | 50% | 50% | 35.77% | 46.34% | 66.7 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 1,73498% | 18.75 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | Barry z Doušova dvora CS | 3,29971% | 25 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | Acarka Bropa CS | 0,40822% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,5,5 | Atos z Belešova CS | 0,86632% | 15.625 | 11,03% | 68 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,5 | Ayak z Vlamy CS | 1,05715% | 18.75 | 8,35% | 38 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 5,5,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,98896% | 18.75 | 1,36% | 30 |
| 16 | ♂ 5,5,5,5,6,6 - ♀ 5,6,6,6,6,6,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,3335% | 31.25 | 25% | 246 |
| 10 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 6,6,6,6,7,7 | Ara z Pohraniční stráže | 0,71096% | 17.1875 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6 | Caro z Pohraniční stráže | 0,09928% | 10.9375 | 1,66% | 8 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,6 | Zilka z Pohraniční stráže | 0,09851% | 10.9375 | 0,8% | 8 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,15357% | 7.03125 | 4,86% | 21 |
| COI TOTALE: | 13,75116% |