| Nato: | 27-10-2008 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ko-Ko z Molu Es |
| Padre: | Erik Nanook Zlatá Palz |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A63 J5 K1 Og R1 Xv55 Xf104 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Wonderful od Úhoště x Farn z Věrné smečky 2012-10-02 | |||||
| Ayaks ♂ | - | - | - | - | |
| Avatar ♂ | - | - | - | - | |
| Armagedon ♂ | - | - | - | - | |
| Almaznaya Skazka ♁ | - | - | - | - | |
| Akvarel' Serii Volk ♂ | - | - | - | - | |
| Wonderful od Úhoště x ALGOL VERNIY VOLK 2017-05-25 | |||||
| Sentinel Hardi ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wonderful od Úhoště | 2 | 3 | 6 | 6 (100%) | - | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 7 | 5.71 | 40 | 13 (32.5%) | 69.23% | 23.08% | 7.69% | - | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 6 | 5.33 | 32 | 16 (50%) | 31.25% | 18.75% | 18.75% | 25% | 6.25% |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 3 | 7.33 | 22 | 1 (4.55%) | - | - | 100% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wonderful od Úhoště | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ko-Ko z Molu Es | 40 | 57.5% | 42.5% | 21.74% | 17.65% | 66 cm | 62.7 cm | - | - | - | 104 | 55 | - |
| Ajbix Mrazivé ticho | 32 | 65.63% | 34.38% | 33.33% | 81.82% | 67.1 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Doušova dvora CS | 22 | 59.09% | 40.91% | 38.46% | 22.22% | 68.8 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 2 | Hasso z Kladenské záře CS | 3,62983% | 31.25 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Brita od Pavlišina CS | 0,24306% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,21582% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 24 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,40381% | 27.34375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 4.6875 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,05103% | 4.6875 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,05414% | 4.6875 | 11,03% | 68 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 5.46875 | 6,33% | 31 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,05364% | 6.25 | 9,86% | 43 |
| COI TOTALE: | 6,29469% |