| Nato: | 12-01-2005 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dia Dakmat |
| Padre: | Jerry Lee z Molu Es |
| Allevatore: | z Věrné smečky |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65,5 F2 Of R1 P3 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellisa z Věrné smečky x Bref od Tištínského potoka 2010-01-08 | |||||
| Arné Šedý poklad ♂ | - | - | - | - | |
| Armína Šedý poklad ♁ | - | - | - | - | |
| Antara Šedý poklad ♁ | HD B | ED 0 | - | - | A63,0 OC Xf111,11 Xv55,56 Xh0,61 P3 Xhs19,05 Xb17,46 Xe |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narodni vystava psu - Mlada Boleslav Giudice: Libuše Ubrová (CZ) |
21-07-2007 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellisa z Věrné smečky | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | - | 100% | - | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Alfa Ruskov Dvor CS | 5 | 4.2 | 21 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellisa z Věrné smečky | 3 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 63 cm | - | - | - | 111 | 55 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alfa Ruskov Dvor CS | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 30% | 67 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 31 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,32187% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 33 | ♂ 6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 2,56348% | 40.625 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 6.25 | 4,97% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,32487% | 7.8125 | 11,03% | 68 |
| 10 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,37785% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 4,92133% |